SOSYAL TESİS
MUHASEBE
TAKİP SİSTEMİ

Bilanço Esasına
Göre Muhasebe
Takip Sistemi

SOSYAL TESİS
MUHASEBE
TAKİP SİSTEMİ

İşletme Esasına
Göre Muhasebe
Takip Sistemi

HUKUK
TAKİP
SİSTEMİ

İdari Dava
Adli Dava ve
İcra Takibi

DEMİRBAŞ
TAKİP SİSTEMİ
DTS

Kurumsal
Demirbaş
Takip Sistemi

DANIŞMANLIK
&
MÜŞAVİRLİK

Vergi uygulamaları
İhale Mevzuatı
Bütçe ve Muhasebe Uygulamaları

HAKKIMIZDA

TARİHÇE

METAŞ YAZILIM, 2002 Yılından beri Bilişim Teknolojileri alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu tarihten itibaren ileri teknolojiye dayalı olarak, programlı bir şekilde yelpazesini genişletmiş ve bugünkü konumuna gelmiştir.
METAŞ YAZILIM, faaliyetlerine ilk olarak web tasarımı, ticari paket yazılım hizmetleri vererek başlamış, daha sonra web tabanlı kurumsal yazılım uygulamalarına yönelmiştir. Özellikle Kamu Kurumlarınca İşletilen Sosyal Tesislere yönelik muhasebe uygulamalarında, oldukça başarılı çalışmalar yapmıştır. Sosyal tesislere yönelik olarak geliştirmiş olduğu yazılımlarını, Maliye Bakanlığı' nın 30.12.2005 tarih ve 26039 nolu sayı ile çıkarmış olduğu tebliğe uygun olarak yapmıştır. Sosyal Tesis Muhasebe uygulamalarına ilk önce Maliye Bakanlığı merkez ve taşradaki sosyal tesislerinde başlamış, daha sonra birçok kamu kurum ve kuruluşlarında da bu uygulamalarını başarıyla sürdürmüştür. Sosyal Tesis Muhasebe Uygulamalarının yanı sıra Kurumsal Demirbaş Yazılımı, Hukuk Takip Yazılımı gibi bir çok özel yazılım projelerine de imza atmıştır.
METAŞ YAZILIM, teknolojiyi yakından izleyerek Türkiye' nin tüm kurum ve kuruluşlarının, özel şirketlerinin sistem ve yazılım gereksinimlerini kalite - zaman - ücret yönünden en uygun koşullarda karşılamayı, genç, dinamik ve uzman kadrosuyla güvenilir ve özel çözümler üretmeyi prensip edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Teknolojiyi ve sektördeki gelişmeleri takip ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler üretmek. Ayrıca müşterilerine, karlılık ve verimliliklerini artırmaları yolunda danışmanlık hizmetleri sunmak.

VİZYONUMUZ

Kendisini sürekli geliştirerek, sektörde hedeflediği noktalara ulaşmak.


Copyrigth © 2016 METAŞ YAZILIM - Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                              Gizlilik | Site Kullanım Kuralları | Telif Hakkı